124214942 biuro@naftochem.pl

Smarujemy ponad 50 lat

Infrastruktura i Technologie

Usługi laboratoryjne i serwisowe

Doświadczona kadra inżynierska

W zgodzie z naturą

WIEDZA DOŚWIADCZENIE ROZWÓJ

W ofercie

Produktów

50 lat

Kraków 16.02.2017

W związku z planowaną realizacją przez Przedsiębiorstwo Doświadczalno-Produkcyjne Naftochem Sp. z o.o. projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.4 Rozwój i konkurencyjność małopolskich MŚP, Poddziałanie 3.4.5 Bony na doradztwo Typ A. bon na specjalistyczne doradztwo pt.: „Określenie kierunku rozwoju firmy Przedsiębiorstwo Doświadczalno – Produkcyjne Naftochem Sp. z o.o. w zakresie wprowadzenia na rynek energooszczędnych cieczy chłodząco-smarujących.”

Zapraszamy do składania ofert na realizacje projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym:

zapytanie ofertowe.Naftochem_16_02_17.AL

Kraków 18-20 października 2016 – Targi EUROTOOL®

Za nami wyjątkowa edycja Międzynarodowych Targów EUROTOOL®.

Podczas którego Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków na trzy dni przemieniło się w nowoczesną fabrykę.

Wśród  blisko 200 międzynarodowych wystawców z całego świata firma Naftochem prezentowała swoje nowości produktowe, które spotkały się z żywym zainteresowaniem wystawców i Klientów.

imag2582v2       imag2572v2

 Warszawa 2016.10.08

Smar spożywczy Aliten PS uzyskał, zgodnie z nowymi wymaganiami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, Świadectwo Jakości Zdrowotnej, nr H-HŻ-6071-226/16/D wydane przez Państwowy Zakład Higieny.

Świadectwo jakości zdrowotnej

Naftochem wprowadza do oferty nową linię olejów hartowniczych pod nazwą Hartmax, charakteryzujących się wysoką odpornością termooksydacyjną, stabilną w czasie szybkością chłodzenia oraz niską skłonnością do koksowania. Technologia produkcji olejów Hartmax opiera się na wyselekcjonowanych olejach bazowych  oraz specjalnych dodatkach funkcyjnych, których synergizm zapewnia zwiększoną szybkość chłodzenia i wysoką czystość powierzchni hartowanych elementów.

Hartmax to maksymalnie wydajne hartowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat prawidłowej eksploatacji olejów hartowniczych, która została opublikowana w dodatku do magazynu Polski Przemysł: https://issuu.com/polskiprzemysl/docs/web_dodatek_oleje_i_smary_2016_sing/1

Pod tym adresem można pobrać artykuł w formacie pdf: http://polskiprzemysl.com.pl/wp-content/uploads/naftochem_OIS-2016.pdf

Formularz kontaktowy

1 + 14 =

31-429 Kraków
ul. Łukasiewicza 1
tel./fax 12 421 49 42
sekretariat@naftochem.pl